Aromaterapeutická masáž 

Aromaterapie (aromaterapeutická holistická masáž) je jemnou dotykovou terapií, která se snaží přinést relaxaci, zvýšit energii a zmírnit vliv stresu. Ale nejen to. Aromaterapie je i terapie, která pomůže najít ztracenou duševní, fyzickou a intelektuální rovnováhu. Pracuje v souladu se silami přírody. Nejde o formu medicíny, která by potírala pouze symptomy. Aromaterapie se zabývá celým člověkem.

Účinnost metody aplikace éterických (esenciálních) olejů při aromaterapeuticé masáži je zvýšena psychologickým přínosem samotné masáže jako takové. Schopnost aromaterapeutické masáže podpořit krevní a lymfatický oběh a zlepšit vodivost nervů má za účinek zklidnění napětí a zvýšení životní energie.

   Při aromaterapeutické masáži molekuly esenciálních olejů působí jednak prostřednictvím dýchacích orgánů při inhalaci a vnímání vůně čichem, jednak jsou vstřebávány pokožkou. Přestože je kůže normálně nepropustná pro vodu, může poměrně snadno absorbovat malé množství látek rozpustných v tucích. Jakmile projdou povrchem kůže, dostanou se do dermis (škáry), kožní vrstvy zásobované kapilárami. A tudy molekuly vstoupí do hlavního oběhu. Jako nosiče éterických olejů pro aromaterapeutickou masáž slouží rostlinné oleje lisované za studena, které lehce prostupují kůží. Taková je aromaterapie.

   Aromaterapeutická masáž ovlivňuje jak psychickou, tak fyzickou harmonii těla. Účinky: mimo jiné působí především jako léčba přetížení organismu způsobeného stresem, pohybového aparátů, ženských, gynekologických potíží, interních bolestí a problémů. Aromaterapie působí jako léčba snížené imunity, únavy, bolesti hlavy a jiných potíží.

cena: 1.200,- / 90min

Fotogalerie: